drukarki piła

Ksero Piła. Zapewniamy klientom najlepszej jakości, wydajne i oszczędne urządzenia wielofunkcyjne do biura, m. in. renomowane kserokopiarki Konica Minolta

Doradztwo – Dostawa – Instalacja – Szkolenie
– Wsparcie posprzedażowe

Wydajne urządzenia do Twojego biura, w dobrej cenie…

Kserokopiarki do biura

Wynajem porządnego urządzenia do Twojego biura w zasięgu ręki
Kserokopiarki Piła. Spełniamy aktualne wymagania na urządzenia biurowe

Nowy standard w Twoim biurze

Indywidualnie dobieramy urządzenia, ze względu na ten fakt klient otrzymuje najlepsze ceny i możliwość podjęcia stabilnej współpracy. Należy pamiętać, że nowoczesne i wydajne kserokopiarki Konica minolta i Toshiba znajdują się w zasięgu ręki każdego biura. Z reguły proponujemy urządzenia wielofunkcyjne o następujących cechach: kserokopiarka, drukarka i skaner, w rezultacie sprawia to, że praca w biurze staje się efektywniejsza i mniej problematyczna.

Oferujemy urządzenia o formacie A3 i A4, pracy w czerni i bieli oraz kolorze. Podłączenie do sieci odpowiednim przewodem zawsze pozwala na pracę z wielu komputerów i laptopów na raz, natomiast drukowanie z telefonu staje się dodatkowym atutem. Jeśli występuje taka potrzeba, pracownicy mogą korzystać z indywidualnych kodów dostępu, co z jednej strony dodatkowo zabezpiecza przed niepożądanym drukiem, a z drugiej kontroluje ilość wykonywanych druków i kser.

Małe, super dodatki

Wielu klientom bez wątpienia przydadzą się również dodatkowe kasety na papier. Każda z kaset ma możliwość regulowania formatu papier, według własnej potrzeby. Jeśli firma wykonuje nawet kilka tysięcy kopii i wydruków w krótkim czasie, najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie banku papieru (pojemność 2 500 kartek w jednej szufladzie) lub dodatkowych kaset. Biorąc pod uwagę fakt, że żaden z dodatków nie podnosi u nas ceny samego wynajmu, dodaje tylko atrakcyjności.

Wydajność i intuicyjność

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów proponujemy zakup lub wynajem wielofunkcyjnego urządzenia biurowego formatu A3, najczęściej w kolorze. Małe urządzenia, które są najczęściej dostępne w sklepach sieciowych są bardzo tanie, ale jednocześnie mało wydajne. Niska wydajność np. tuszy i tonerów przekłada się na ich wysoką cenę, dlatego wybierając nieco droższe urządzenie ostatecznie oszczędzamy kosztów.

Kserokopiarki Konica Minolta oferują użytkownikowi wiele ułatwiających pracę funkcji i prostotę użytkowania, co w rezultacie zwiększa efektywność biura, natomiast przystępne ceny wydajnych tonerów, bezsprzecznie zmniejszających dotychczasowe koszty.

——————————————————

Zakup a wynajem wielofunkcyjnego urządzenia biurowego

Zakup jest kosztem jednorazowym, natomiast wynajem sprawia, że korzystasz z bardzo komfortowej i gwarantowanej współpracy. Ze względu na rezultat zakupu, to właśnie stosunek kosztów do wydajności materiałów urządzenia stanowi o jego ostatecznej wartości. Podsumowując opcję zakupu, dostawa, instalacja, szkolenie użytkowników oraz gwarancja wpisują się w podstawowy pakiet korzyści.

W porównaniu do zakupu, wynajem to niski miesięczny koszt stały firmy. Oznacza, że klient korzysta z szeregu bezpłatnych usług, z pewnością komfortowych. Mówimy tutaj o: darmowych tonerach i wymianach, darmowych serwisach, comiesięcznym pakiecie kopii i druków do wykorzystania (lub opłacie od kopii) oraz nieograniczonym wsparciu, bez wątpienia istotnych aspektach z punktu widzenia finansów firmy.

Podsumowanie

Podczas gdy koszty wynajmu są niskie i całkowicie do przewidzenia, kupując urządzenie trzeba nastawić się na nadchodzące wydatki. W rezultacie, popularność związana z wynajmowaniem urządzeń biurowych rośnie. Budując dobre relacje oferujemy funkcję „helpdesku”, przez co wynajmujący może liczyć na wsparcie techniczne podczas użytkowania urządzenia.

Ponad 27-letnie doświadczenie na rynku urządzeń biurowych z pewnością stanowi o gwarancji stabilnej i komfortowej współpracy, z szeregiem przywilejów jako naszego klienta. W konsekwencji tworzymy relacje partnerskie nastawione na odnoszenie sukcesów biznesowych.

Pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych komponentach do kserokopiarek, a także sprawdzonym papierze o uznanej jakości. Od lat współpracujemy ze stabilnymi dystrybutorami i dostawcami, dzięki którym możemy codziennie świadczyć nasze usługi. To dostawcy zarówno artykułów papierniczych, jak i materiałów do urządzeń biurowych. Mając na uwadze obecne zapotrzebowanie, obsługujemy klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje publiczne. Przede wszystkim cieszymy się z możliwości podejmowania indywidualnego dialogu z każdym klientem. Kserokopiarki Piła.


Konica Minolta dla firm i instytucji

Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń

W sklepie przekonasz się jak pracują biurowe nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, które można kupić lub wynająć na przejrzystych warunkach. Kserokopiarki Piła

Adres

Ul. Kadetów 2/3,
64-920 Piła

Email

biurotechnik
@interia.pl

biurotechnikpila
@gmail.com

Telefon

(67) 212 44 57
(67) 213 05 18

Otwarte: poniedziałek-piątek, 8:00-16:00

Wynajem kserokopiarek
Usługi biurowe
Urządzenia wielofunkcyjne
Urządzenia używane/poleasingowe
Urządzenia nowe
Dostawca artykułów biurowych
Kontakt

Exit mobile version