Artykuły biurowe Piła. Pracujemy jako bezpośredni dostawca materiałów biurowych oraz eksploatacyjnych na terenie aż czterech województw. Codziennie dostarczamy klientom zamawiane towary i akcesoria powszechne w każdym biurze. Oprócz tego obsługujemy zamówienia do odebrania w samym salonie w Pile, nawet w ciągu 24 godzin od kontaktu.

Szeroki asortyment wszystkich artykułów

W naszym asortymencie są artykuły papiernicze tj. zeszyty, bloczki, koperty, skoroszyty, segregatory, teczki, papier o różnej gramaturze od 64 do 300 g. Znajdują się w asortymencie firm, szkół, banków i jednostek pomocy społecznej. Kierujemy się zasadą zadowolonego klienta, nastawionego na szybką realizację zamówienia.

Jesteśmy w stanie dostarczać bardzo duże ilości ryz papieru różnych marek i zawsze wymaganej jakości. Regionalność działań dostawczych sprawia, że gwarantujemy sprawność dostaw oraz nastawienie na długofalową i komfortową współpracę.

Tusze i tonery wszystkich marek

Dostarczamy tusze i tonery wszystkich najlepszych marek tj. Konica minolta, Toshiba, Brother, HP i wiele innych. Prowadzimy przyjazną klientowi politykę cenową oraz gwarantujemy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami. 

Bezpłatne dostarczanie zamówień w odległości do 100 km od Piły

Więcej informacji dostępnych pod telefonem lub w kontakcie mailowymZaufany dostawca, artykuły biurowe

K o n t a k t


Wynajem kserokopiarek
Usługi biurowe
Urządzenia wielofunkcyjne
Kontakt

Exit mobile version