artykuły biurowe Piła

Artykuły biurowe Piła. Pracujemy jako bezpośredni dostawca materiałów biurowych oraz eksploatacyjnych na terenie aż czterech województw. Codziennie dostarczamy klientom zamawiane towary i akcesoria powszechne w każdym biurze. Oprócz tego obsługujemy zamówienia do odebrania w samym salonie w Pile, nawet w ciągu 24 godzin od kontaktu.

Szeroki asortyment wszystkich artykułów

W naszym asortymencie są artykuły papiernicze tj. zeszyty, bloczki, koperty, skoroszyty, segregatory, teczki, papier o różnej gramaturze od 64 do 300 g. Znajdują się w asortymencie firm, szkół, banków i jednostek pomocy społecznej. Kierujemy się zasadą zadowolonego klienta, nastawionego na szybką realizację zamówienia.

Jesteśmy w stanie dostarczać bardzo duże ilości ryz papieru różnych marek i zawsze wymaganej jakości. Regionalność działań dostawczych sprawia, że gwarantujemy sprawność dostaw oraz nastawienie na długofalową i komfortową współpracę.

Tusze i tonery wszystkich marek

Dostarczamy tusze i tonery wszystkich najlepszych marek tj. Konica minolta, Toshiba, Brother, HP i wiele innych. Prowadzimy przyjazną klientowi politykę cenową oraz gwarantujemy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami. 

Bezpłatne dostarczanie zamówień w odległości do 100 km od Piły

Więcej informacji dostępnych pod telefonem lub w kontakcie mailowymZaufany dostawca, artykuły biurowe

K o n t a k t

Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(3)
Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(4)
Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(5)


Wynajem kserokopiarek
Usługi biurowe
Urządzenia wielofunkcyjne
Kontakt

Exit mobile version