Wynajem kserokopiarek Piła

dzierżawa ksero

Wynajem Konica Minolta, Toshiba oraz urządzeń innych marek

Zakup a wynajem wielofunkcyjnego urządzenia biurowego

Wynajem kserokopiarek Piła. Zakup jest kosztem jednorazowym, natomiast wynajem (tzw. dzierżawa kserokopiarki) sprawia, że korzystasz z bardzo komfortowej i gwarantowanej dobrej współpracy. Ze względu na rezultat zakupu, to właśnie stosunek kosztów do wydajności materiałów urządzenia stanowi o jego ostatecznej wartości. Podsumowując opcję zakupu to dostawa, instalacja, szkolenie użytkowników oraz gwarancja wpisują się w podstawowy pakiet korzyści.

W porównaniu do zakupu, wynajem to niski miesięczny koszt stały firmy. Oznacza, że klient korzysta z szeregu bezpłatnych usług, z pewnością komfortowych. Mówimy tutaj o: darmowych tonerach i wymianach, darmowych serwisach, comiesięcznym pakiecie kopii i druków do wykorzystania (lub opłacie od kopii) oraz nieograniczonym wsparciu, bez wątpienia istotnych aspektach z punktu widzenia finansów firmy. Wynajem kserokopiarek Piła

Kilka ważnych informacji na temat wynajmu urządzenia do Twojego biura (dzierżawa ksero)

Wynajem kserokopiarek lub urządzeń wielofunkcyjnych dotyczy sprawdzonych urządzeń, ponieważ spotkały się aprobatą wielu naszych klientów. Codziennie oferujemy Państwu indywidualną ofertę na wynajem urządzenia biurowego, które faktycznie podniesie wydajność pracy oraz zaoszczędzi niepotrzebnych kosztów.

Indywidualnie dobieramy urządzenia, ze względu na ten fakt klient otrzymuje najlepsze ceny i możliwość podjęcia stabilnej współpracy. Należy pamiętać, że nowoczesne i wydajne kserokopiarki Konica minolta i Toshiba znajdują się w zasięgu ręki każdego biura.

Z reguły proponujemy wynajem Konica Minolta o następujących cechach: kserokopiarka, drukarka i skaner. W rezultacie sprawia to, że praca w biurze staje się efektywniejsza i mniej problematyczna. Format A3 i A4 (i mniejsze), praca w czerni i bieli i/lub kolorze. Podłączenie do sieci zawsze pozwala na pracę z wielu komputerów i laptopów na raz. Drukowanie z telefonu staje się dodatkowym atutem.

Jeśli występuje taka potrzeba, pracownicy mogą korzystać z indywidualnych kodów dostępu, co z jednej strony dodatkowo zabezpiecza przed niepożądanym drukiem, a z drugiej kontroluje ilość wykonywanych druków i kser.

Pakiet kopii lub stawka za stronę

Wynajem Konica Minolta

Dlaczego jako firma od ponad 30 lat specjalizująca się w urządzeniach biurowych uważamy, że wynajem kserokopiarek Piła (tzw. dzierżawa ksero) to dla wielu naszych klientów najlepsze rozwiązanie? Dołącz do grona zadowolonych klientów i współpracuj z nami dla optymalizacji Twoich kosztów drukowania, kserowania i skanowania dokumentów. Twoi pracownicy podziękują Ci później!

Skorzystaj z naszego zaopatrzenia w artykuły biurowe i otrzymuj terminowe dostawy na artykuły, których potrzebujesz

————————————————————————————-

Użyj formularza kontaktowego w stopce na dole!

Strona główna
Wynajem kserokopiarek
Usługi biurowe
Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia używane/poleasingowe
Dostawca artykułów biurowych
Kontakt

Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(3)
Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(4)
Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(5)
Exit mobile version