Wynajem kserokopiarek

Zakup a wynajem wielofunkcyjnego urządzenia biurowego

kserokopiarki

Zakup jest kosztem jednorazowym, natomiast wynajem sprawia, że korzystasz z bardzo komfortowej i gwarantowanej współpracy. Ze względu na rezultat zakupu, to właśnie stosunek kosztów do wydajności materiałów urządzenia stanowi o jego ostatecznej wartości. Podsumowując opcję zakupu, dostawa, instalacja, szkolenie użytkowników oraz gwarancja wpisują się w podstawowy pakiet korzyści.

W porównaniu do zakupu, wynajem to niski miesięczny koszt stały firmy. Oznacza, że klient korzysta z szeregu bezpłatnych usług, z pewnością komfortowych. Mówimy tutaj o: darmowych tonerach i wymianach, darmowych serwisach, comiesięcznym pakiecie kopii i druków do wykorzystania (lub opłacie od kopii) oraz nieograniczonym wsparciu, bez wątpienia istotnych aspektach z punktu widzenia finansów firmy.

wynajem kserokopiarek

Wynajem kserokopiarek

Kilka ważnych informacji na temat wynajmu urządzenia do Twojego biura

Wynajem kserokopiarek lub urządzeń wielofunkcyjnych dotyczy sprawdzonych urządzeń, ponieważ spotkały się aprobatą wielu naszych klientów. Codziennie oferujemy Państwu indywidualną ofertę na wynajem urządzenia biurowego, które faktycznie podniesie wydajność pracy oraz zaoszczędzi niepotrzebnych kosztów.

Indywidualnie dobieramy urządzenia, ze względu na ten fakt klient otrzymuje najlepsze ceny i możliwość podjęcia stabilnej współpracy. Należy pamiętać, że nowoczesne i wydajne kserokopiarki Konica minolta i Toshiba znajdują się w zasięgu ręki każdego biura.

Z reguły proponujemy urządzenia wielofunkcyjne o następujących cechach: kserokopiarka, drukarka i skaner. W rezultacie sprawia to, że praca w biurze staje się efektywniejsza i mniej problematyczna. Format A3 i A4 (i mniejsze), praca w czerni i bieli i/lub kolorze. Podłączenie do sieci zawsze pozwala na pracę z wielu komputerów i laptopów na raz. Drukowanie z telefonu staje się dodatkowym atutem.

Jeśli występuje taka potrzeba, pracownicy mogą korzystać z indywidualnych kodów dostępu, co z jednej strony dodatkowo zabezpiecza przed niepożądanym drukiem, a z drugiej kontroluje ilość wykonywanych druków i kser.

Pakiet kopii lub stawka za stronę

wynajem kserokopiarek
wynajem kserokopiarek

Dlaczego jako firma od 27 lat specjalizująca się w urządzeniach biurowych uważamy, że wynajem kserokopiarek to dla wielu naszych klientów najlepsze rozwiązanie?

————————————————————————————–

Użyj formularza kontaktowego powyżej lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej!

Serwis urządzeń biurowych

Oferujemy przyjazd po urządzenie lub odebranie go w salonie w celu zdiagnozowania usterki oraz jego naprawę. Zajmujemy się serwisem, od dużych urządzeń wielofunkcyjnych po małe (często starej daty) urządzenia wyposażenia sklepu, czy biura. Ceny za usługę zaczynają się od 50 zł, a kończą ceną umówioną oraz adekwatną do trudności zleconego zadania.

W codziennej pracy  zawsze dbamy o satysfakcję klienta oraz utrzymanie najlepszych warunków współpracy

Dbałość o funkcjonowanie urządzeń stanowi podstawę codziennej pracy w biurze.  To fundament sukcesu przedsiębiorstwa, a jeśli chodzi o klientów indywidualnych – po prostu oszczędność nerwów. Nie znajdziemy urządzeń wielofunkcyjnych, które w ogóle nie będą wymagały periodycznego sprawdzenia ich stanu technicznego.


previous arrow
next arrow
Slider