Urządzenie używane poleasingowe do Twojego biura

Urządzenie używane poleasingowe

Urządzenie używane (poleasingowe) to bardzo częsta i racjonalna alternatywa dla nowego. Średni miesięczny nakład wykonanych kopii i wydruków powinien być głównym elementem, który zaważy na decyzji. Jeżeli nie zamierzamy maszyny eksploatować bardzo intensywnie (np. 10 000 kopii lub wydruków miesięcznie), można zdecydować się na sprzęt używany. Pod względem jakości, czy funkcjonalności urządzenie tzw. poleasingowe często nie odbiega od nowego.

Sprzęt nowy zapewne będzie uzbrojony w wiele funkcji, które nie będą dla właściciela użyteczne, a w przypadku zakupu nowej maszyny będą podnosić jej wartość. W przypadku maszyn używanych łatwo jest o zaciągnięcie opinii na ich temat u wielu użytkowników. W momencie zakupu, ważne jest zapoznanie się ze stopniem zużycia materiałów eksploatacyjnych pracujących w maszynie. Należy mieć na uwadze to, że gwarancja dla urządzenia używanego jest z reguły krótka, jednak w przypadku jej właściwego przygotowania do sprzedaży przez serwis, powinna zapewnić bezawaryjną pracę.

Urządzenie nowe

Przy zakupie kserokopiarki dobrze jest rozważyć, czy potrzebna jest maszyna nowa, czy można zdecydować się na nabycie kopiarki używanej. Głównym argumentem przemawiającym za zakupem maszyny nowej jest objęcie jej długotrwałą gwarancją. Ważny jest komfort użytkownika wynikający z pewności co do bezawaryjnej pracy sprzętu przez długi czas.

Należy wziąć pod uwagę na to, że maszyny nowo wprowadzane na rynek mają często znacznie wyższą funkcjonalność niż ich poprzedniczki. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że niezależnie od tego, czy maszyna jest nowa czy używana, właściciel będzie ponosił koszty wymiany materiałów eksploatacyjnych, niezbędnych do prawidłowej pracy sprzętu (link – różnice pomiędzy zakupem a wynajmem urządzenia). Wielce prawdopodobne jest jednak to, że nie będzie on ponosił kosztów związanych z naprawami. Można również liczyć na łatwą dostępność na rynku wymaganych części i materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na urządzenia zarówno nowe jak i używane

Sprawdź też:

Urządzenia NOWE

NOWE, KOLOR, A3, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE

NOWE, MONO, A3, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE

Toshiba-e-Studio-2515ac

NOWE, KOLOR, A3, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE

toshiba e-studio 2323AM

NOWE, MONO, A3, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE

Urządzenia POLEASINGOWE

KOLOR, A3, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE, BARDZO DOBRA JAKOŚ PRACY

POLEASINGOWE, KOLOR, A3, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE, BARDZO DOBRA JAKOŚ PRACY

KOLOR, A4, GWARANCJA, DOSTAWA, INSTALACJA, SZKOLENIE, WSPARCIE TECHNICZNE, BARDZO DOBRA JAKOŚ PRACY

Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(3)
Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(4)
Bezpłatny transport zapatrzenia biurowego do 120 km od Piły!(5)
previous arrow
next arrow