Kserokopiarki Piła – Biurotechnik

 

Dlaczego Biurotechnik?

27 lat obecności na rynku urządzeń i usług

biurowych

Gwarancja stabilnej i komfortowej

współpracy B2B i B2C

Bezpośredni importer urządzeń

Szeroki zakres oferowanych usług biurowych, sprzedaży, wynajmu i serwisu urządzeń biurowych

Codzienny dostawca artykułów i materiałów obecnych w każdym biurzePHU Biurotechnik w Pile jest firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność handlowo-usługową w 1992 r. Jesteśmy dostępni w nowoczesnym budynku (salonie) naprzeciwko PWSZ w Pile. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą i serwisem kserokopiarek, drukarek, niszczarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Sprzedajemy materiały eksploatacyjne: tonery, bębny, tusze, części zamienne.

Zamówienia możliwe do realizacji już w ciągu 24 godzin od zgłoszenia

Posiadamy autoryzacje na nowoczesne urządzenia marek TOSHIBA, Canon oraz Konica Minolta. Codziennie pracujemy z urządzeniami także innych marek tj.: Kyocera, Brother, OKI, Olivetti, Ricoh, HP, UTAX. W skład wyposażenia biura wchodzą również sprzedawane oraz serwisowane urządzenia, np. niszczarki, laminatory, faksy. Ponadto prowadzimy działalność związaną z zaopatrywaniem naszych klientów w  artykuły biurowe, których transport do Państwa jest darmowy na zamówienia w odległości do 120 km od salonu Biurotechnik w Pile. Jesteśmy w stanie dostarczać bardzo duże ilości ryz papieru różnych marek i zawsze wymaganej jakości. Regionalność działań dostawczych sprawia, że gwarantujemy sprawność dostaw oraz nastawienie na długofalową i komfortową współpracę.


Kserokopiarki Piła
——————————–

Obecnie siedziba Biurotechnika mieści się w Pile na ul. Kadetów 2/3, naprzeciwko pilskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, dlatego już od kilku lat w zakres naszych usług wchodzi także oprawa prac dyplomowych, jak i innych dokumentów, które życzą sobie Państwo oprawić.

Codziennie zaopatrujemy naszych klientów w odpowiedniej jakości materiały biurowe

Zlecenia przyjmujemy telefonicznie, internetowo lub na miejscu

previous arrow
next arrow
Slider