Kontakt Biurotechnik Piła

PHU Biurotechnik w Pile jest firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność handlowo-usługową w 1992 r. Z czasem z kameralnego biura przenosiliśmy się do coraz lepszych lokalizacji, by aktualnie być dla Państwa dostępnym w nowoczesnym budynku (salonie) naprzeciwko PWSZ w Pile. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą i serwisem kserokopiarek, drukarek, niszczarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, a także sprzedajemy materiały eksploatacyjne: tonery, bębny, tusze, części zamienne.

Posiadamy autoryzacje na nowoczesne urządzenia marek TOSHIBA, Canon oraz Konica Minolta. Codziennie pracujemy z urządzeniami także innych marek tj.: Kyocera, Brother, OKI, Olivetti, Ricoh, HP, UTAX. W skład wyposażenia biura wchodzą również sprzedawane oraz serwisowane niszczarki, laminatory, faksy i wszelkiego rodzaju urządzenia, które znajdują miejsce w każdym biurze. Ponadto prowadzimy działalność związaną z zaopatrywaniem naszych klientów w  artykuły biurowe, tj. bardzo dobrej jakości papier ksero, koperty, bloczki, długopisy itd., których transport do Państwa jest darmowy na zamówienia w odległości do 120 km od salonu Biurotechnika w Pile.Kontakt Biurotechnik Piła


Obecnie siedziba Biurotechnika mieści się w Pile przy ul. Kadetów 2/3, naprzeciwko pilskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ). Od kilku lat w zakres naszych usług wchodzi także oprawa prac dyplomowych, jak i innych dokumentów, które życzą sobie Państwo oprawić.

kontakt biurotechnik piła
Biurotechnik

ul. Kadetów 2/3, 64-920 Piła

Tel. (67) 212 44 57 / (67) 213 05 18

Otwarte: pn. – pt. 8:00 do 16:00

e-mail: biurotechnik@interia.pl

NIP: 7640053500

previous arrow
next arrow
Slider

Wynajem kserokopiarek
Usługi biurowe
Urządzenia wielofunkcyjne
Dostawca artykułów biurowych