Dzierżawa kserokopiarek

Kilka ważnych informacji na temat dzierżawy/wynajmu urządzeń do Twojego biura

Dzierżawa kserokopiarek lub urządzeń wielofunkcyjnych oferowanych przez Biurotechnik w Pile dotyczy tych urządzeń, które zostały rzeczywiście sprawdzone i spotkały się aprobatą wielu naszych klientów. Codziennie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu indywidualną ofertę na dzierżawę wybranego urządzenia biurowego, które faktycznie podniesie wydajność pracy oraz zaoszczędzi niepotrzebnych kosztów.Pakiet kopii lub stawka za stronę

dzierżawa kserokopiarek

Dlaczego jako firma od 27 lat specjalizująca się w urządzeniach biurowych uważamy, że dzierżawa kserokopiarek to dla wielu naszych klientów najlepsze rozwiązanie?

————————————————————————————–

Użyj formularza kontaktowego lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej!

Serwis urządzeń biurowych

Biurotechnik w Pile oferuje Państwu przyjazd po urządzenie lub odebranie go w salonie w celu zdiagnozowania usterki oraz jego naprawę. Zajmujemy się serwisem poczynając od dużych urządzeń wielofunkcyjnych, a kończąc na małych (często starej daty) urządzeniach wyposażenia sklepu, czy biura. Ceny za usługę zaczynają się od 50 zł, a kończą ceną umówioną oraz adekwatną do trudności zadania, które nam Państwo zleciliście.

W codziennej pracy  zawsze dbamy o satysfakcję klienta oraz utrzymanie najlepszych warunków współpracy

Dbałość o funkcjonowanie urządzeń, które stanowią podstawę codziennej pracy w biurze, stanowi fundament sukcesu przedsiębiorstwa, a jeśli chodzi o klientów indywidualnych – po prostu oszczędność nerwów. Na rynku nie znajdziemy urządzeń wielofunkcyjnych, które w ogóle nie będą wymagały przynajmniej jednej wizyty w trakcie półrocza w celu sprawdzenia ich stanu technicznego.


previous arrow
next arrow
Slider